Allround Beveiliger V/M (omgeving Eindhoven)

H&H Security B.V. groeit snel en is op zoek naar versterking van het team. Ben jij de allround beveiliger die we zoeken?

H&H Security B.V. groeit snel en is op zoek naar versterking van het team. Herken jij jezelf in onderstaand profiel? Stuur ons dan jouw CV met foto en een motivatie waarom wij uitgerekend jou aan ons team moeten toevoegen.

Wat ga je doen:

Als allround beveiliger bij H&H kom je meteen terecht bij een van onze grotere opdrachtgevers in de omgeving Eindhoven. De werkzaamheden zijn heel divers en alle facetten van de beveiliging komen ruimschoots aan bod. Geen dag is dan ook hetzelfde. In deze functie draai je dag-, avond-, nacht- en weekenddiensten, dus is het belangrijk dat je flexibel bent.

Wat neem je mee?

 • Een diploma MBO Beveiliger niveau 2 eventueel aangevuld met een geldig BHV + EHBO certificaat.
 • Je hebt geen strafblad. Een screening bij de politie is onderdeel van de sollicitatieprocedure.
 • Enige jaren ervaring in de particuliere beveiliging.
 • Een professionele, actieve en gemotiveerde houding.
 • Flexibiliteit, je bent bereid onregelmatige diensten te draaien.
 • Een goede beheersing van de Nederlandse taal goed en je bent communicatief sterk.
 • Beheersing van de Engelse taal is een pre.
 • Rijbewijs B en een eigen auto / eigen vervoer.


Wat bieden wij jou:

 • Een leuke afwisselende werkplek bij 1 van onze grotere opdrachtgevers.
 • Een jaarcontract met uitzicht op een vast contract.
 • Salaris en toeslagen conform CAO particuliere beveiliging.
 • Reiskostenvergoeding en pensioenregeling.
 • 13 keer per jaar salaris en 8% vakantietoeslag.
 • Een baan bij een snel groeiend beveiligingsbedrijf, waar een informele en collegiale sfeer hangt en we werken met korte lijnen.


Ben je enthousiast geworden? Stuur dan een e-mail naar info@hh-security.nl met je cv (inclusief foto) en een uitgebreide motivatie waarom wij uitgerekend jou aan ons team moeten toevoegen. Voor meer informatie over de vacature kun je contact opnemen met Femke Baesjou via 085 – 902 69 02.

Acquisitie wordt niet op prijs gesteld.